листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-31.03.2021 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-03.2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 14:17:14
Документ БР.: DOC_10191-390/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации