листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на 28.05.2021


Јавен повик за собрание 28.05.2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 15:15:09
Документ БР.: DOC_10109-64/2021
Урнек: Јавен повик за собрание