листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот неконсолидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2021-31.03.2021


Obrazlozenie nekonsolidirani rezlutati za period 01.01-31.03.2021.pdf

Објавено на: 29.04.2021 08:22:03
Документ БР.: DOC_10191-395/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации