листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2021-31.03.2021


Nerevidiran konsolidiran finansiski izvestaj Sovremen dom 31-03-2021.xls

Објавено на: 29.04.2021 08:22:13
Документ БР.: DOC_12294-48/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.