листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2021 - 31.03.2021 


Obrazlozenie konsolidirani rezlutati za period 01.01-31.03.2021.pdf

Објавено на: 29.04.2021 08:22:19
Документ БР.: DOC_10191-396/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации