листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2021


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 09:00:52
Документ БР.: DOC_12294-49/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.