листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација објавуваме неревидиран биланс на успех


Осигурување МАКЕДОНИЈА ад 01.01-31.03.2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 14:28:29
Документ БР.: DOC_12294-69/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.