листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме Коментар на остварениот финансиски резултат за периодот 01.01.-31.03.2021


Други ценовно чуствителни информации 31.03.2021 .pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:28:34
Документ БР.: DOC_10191-408/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации