листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАКОТЕКС - Предлог одлуки за Собрание на акционери

 


МАКОТЕКС АД Предлог- одлуки.docx

Објавено на: 29.04.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_13285-106/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери