листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen povik za sobranie.doc

Објавено на: 29.04.2021 15:06:39
Документ БР.: DOC_10109-73/2021
Урнек: Јавен повик за собрание