листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за неконсолидираните и консолидираните финансиски извештаи за 2020 година.


Ревизорски извештај за финансиски извештаи 2020.pdf
Ревизорски извештај за консолидираните финансиски извештаи 2020.pdf

Објавено на: 29.04.2021 15:09:31
Документ БР.: DOC_12304-24/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи