листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски известај за АД Нова Стоковна Куќа Струмица


FINANSISKI IZVESTAI ZA 2020 GOD. SO IZVESTAJ NA OVLASTENIOT REVIZOR - AD NOVA STOKOVNA KUKA - STRUMICA - 29-04-2021.pdf

Објавено на: 04.05.2021 14:16:03
Документ БР.: DOC_12304-26/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи