листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2021-31.03.2021


Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2021-31.03.2021.xlsx

Објавено на: 04.05.2021 14:12:21
Документ БР.: DOC_12294-85/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.