листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - март 2021 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Mar 2021.pdf

Објавено на: 04.05.2021 15:27:21
Документ БР.: DOC_10191-430/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации