листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021 за Теал АД Тетово


01.01-31.03.2021 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 04.05.2021 15:36:36
Документ БР.: DOC_12294-95/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.