листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на  успех ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 31.03.2021


31.03.2021.xlsx

Објавено на: 05.05.2021 08:31:13
Документ БР.: DOC_12294-97/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.