Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Либерти АД Скопје 


Јавен повик - Акционерско собрание Либерти АД Скопје 31.05.2021.docx

Објавено на: 05.05.2021 14:08:48
Документ БР.: DOC_10109-74/2021
Урнек: Јавен повик за собрание