Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период од 01.01.2021 до 31.03.2021 година за МЗТ ПУМПИ АД Скопје


нервидиран биланс на успех 31 03 2020.xls

Објавено на: 05.05.2021 14:10:34
Документ БР.: DOC_12294-98/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.