листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03-2021.xls

Објавено на: 06.05.2021 14:31:57
Документ БР.: DOC_12294-101/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.