листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка -Собрание 08.05.2021


odluka dobivka i dk.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:20:44
Документ БР.: DOC_12287-7/2021
Урнек: Распределба на добивка