листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Одобрени ревидирани известаи 2020 и Годисен известај на Одбор директори -Собрание 08.05.2021


Auditor's Report_Fustelarko_Borec_2020_MKD_Final bez potpis.docx
известај20od.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:23:28
Документ БР.: DOC_12304-30/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи