листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за реизбор на членови на Одбор на директори-Собрание 08.05.2021


Odluka clenovi OD_0001.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:42:49
Документ БР.: DOC_12285-12/2021
Урнек: Измени во органи на управување