листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на членови на Одбор на директори


Одлука за избор на членови на Одбор на директори.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12285-13/2021
Урнек: Измени во органи на управување