листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Годишен извештај за оставрени резултати период 01.01-31.12.2020


Scan.pdf

Објавено на: 17.05.2021 14:10:02
Документ БР.: DOC_10191-449/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации