Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание - МЗТ Пумпи АД Скопје


Повик за Собрание 2021.docx

Објавено на: 18.05.2021 15:34:57
Документ БР.: DOC_10109-82/2021
Урнек: Јавен повик за собрание