листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


T1.pdf
T3.pdf
T4_1.pdf
T4_2.pdf
T6.pdf
T7.pdf
T8.pdf

Објавено на: 21.05.2021 08:34:29
Документ БР.: DOC_12283-36/2021
Урнек: Други одлуки од собрание