листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распоредување на утврдената добивка за период 01.01-31.12.2020 година


Одлука за распоредување на утврдената добивка за период 01.01-31.12.2020 година.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:14:09
Документ БР.: DOC_12287-17/2021
Урнек: Распределба на добивка