Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Javen Povik.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:46:02
Документ БР.: DOC_10109-88/2021
Урнек: Јавен повик за собрание