листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на овластена ревизорска куќа за 2021


за избор на овластена ревизорска куќа за 2021.jpg

Објавено на: 27.05.2021 14:21:31
Документ БР.: DOC_12283-58/2021
Урнек: Други одлуки од собрание