листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki doneseni na sednica na Sobranie na akcioneri


odluka br.1.pdf
odluka br.2.pdf
odluka br.3.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:22:17
Документ БР.: DOC_12283-64/2021
Урнек: Други одлуки од собрание