листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на Одборот на директори


за одобрување на работата на Одборот на директори.jpg

Објавено на: 27.05.2021 14:21:37
Документ БР.: DOC_12283-59/2021
Урнек: Други одлуки од собрание