листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Извештајот за работењето на Струмичко поле


за усвојување на Извештајот за работењето на АД Струмичко поле.jpg

Објавено на: 27.05.2021 14:22:04
Документ БР.: DOC_12283-62/2021
Урнек: Други одлуки од собрание