листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Извештајот од овластен ревизор


за усвојување на Извештајот од овластен ревизор.jpg

Објавено на: 27.05.2021 14:22:09
Документ БР.: DOC_12283-63/2021
Урнек: Други одлуки од собрание