листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai za 2020 godina


117_ 1 AD KLAN SO LAD. 2020_compressed.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:22:22
Документ БР.: DOC_12304-55/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи