листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Oдлуки од собрание на акционери


trgovija odluki.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:22:32
Документ БР.: DOC_12283-65/2021
Урнек: Други одлуки од собрание