листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ИЗВЕШТАЈ НА НЕЗАВИСНИТЕ РЕВИЗОРИ ДО ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА АД СТРУМИЦА


Mislenje i Poedinecni FI G.C.TRGOVIJA 2020.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:22:46
Документ БР.: DOC_12304-57/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи