листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери одржано на 27.05.2021 година


Т2 Одлука за распределба на добивката за 2020.pdf

Објавено на: 27.05.2021 15:15:07
Документ БР.: DOC_12287-19/2021
Урнек: Распределба на добивка