листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани динансиски извештаи


Godisen Izvestaj 2020.pdf
Финален ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:10:15
Документ БР.: DOC_12304-64/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи