листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 28.05.2021 15:00:16
Документ БР.: DOC_12287-23/2021
Урнек: Распределба на добивка