листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Drugi odluki.pdf

Објавено на: 28.05.2021 15:00:16
Документ БР.: DOC_12283-77/2021
Урнек: Други одлуки од собрание