листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката Годишно Собрание на Акционери на Друштвото на 28.05.2021


5. Одлука за распределување на добивката за 2020 година.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:46:54
Документ БР.: DOC_12287-22/2021
Урнек: Распределба на добивка