листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2020 год


Auditor's Report - ZAS AD - 2020 - draft (modifikacija) - def so potpisi_compressed.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:49:21
Документ БР.: DOC_12304-66/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи