листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештај и извештај на независните ревизори + Годишен извештај за работењето на друштвото за 2020


Финансиски извештај и извештај на независните ревизори+Годишен извештај 2020.pdf

Објавено на: 31.05.2021 08:14:27
Документ БР.: DOC_12304-68/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи