листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажана седница на  Годишно собрание на акционери на  Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Презакажување собрание 2021 doc.doc

Објавено на: 31.05.2021 14:05:56
Документ БР.: DOC_10109-92/2021
Урнек: Јавен повик за собрание