листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери орджано на 31.05.2021


odluki od sobranie na akcioneri 31.05.2021.pdf

Објавено на: 31.05.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_12283-82/2021
Урнек: Други одлуки од собрание