листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Теал АД Тетово


Javen povik TEAL.doc

Објавено на: 01.06.2021 08:20:06
Документ БР.: DOC_10109-93/2021
Урнек: Јавен повик за собрание