листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluka za vonredno sobranie 05.07.2021


predlog odluka05.07.21.pdf

Објавено на: 03.06.2021 14:05:11
Документ БР.: DOC_13285-141/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери