листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансисики извештаи за 2020 година за Силекс АД Кратово


Sileks AD revidiran izvestaj 2020.pdf

Објавено на: 10.06.2021 09:40:04
Документ БР.: DOC_12304-83/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи