листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката по Годишна сметка за 2020 год


T. 4 Odluka za raspredelba na dobivka za 2020.pdf

Објавено на: 17.06.2021 08:43:04
Документ БР.: DOC_12287-27/2021
Урнек: Распределба на добивка