листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2020 година


Ревизорски 2020.pdf

Објавено на: 21.06.2021 08:22:12
Документ БР.: DOC_12304-86/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи